Skip to main content
  • English
  • Deutsch
  • Español
  • Français
  • Nederlands
MIRANDA MILITARY

Tkaniny i dzianiny
techniczne

Tkaniny
i dzianiny techniczne

antybakteryjne – wodoszczelne – ognioodporne

antybakteryjne
wodoszczelne
ognioodporne

Tkaniny i dzianiny techniczne

Miranda jest producentem szerokiej gamy dzianin i tkanin poliestrowych oraz poliamidowych przeznaczonych do konfekcjonowania wyrobów stanowiących podstawowe wyposażenie żołnierza.

Z naszych produktów wytwarza się m.in. zasobnik górski, zasobnik górski żołnierski, kamizelki kuloodporne, jak również obuwie.

Oferujemy dzianiny i tkaniny techniczne, które posiadają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, antyelektrostatyczne, kwasoodporne, wodoszczelne, ognioodporne, czy insektoodporne.

W zależności od specyfikacji technicznej danego produktu, nasze wyroby posiadają powleczenie wodoodporne, wodoszczelne i oddychające.

Wyróżniająca się jakość

Wysoka jakość produktów oferowanych przez naszą firmę potwierdzona jest szeregiem badań i certyfikatów spełniających szereg norm w zakresie produkcji tkanin i dzianin technicznych, począwszy od Oeko-tex i B1.

Odzież specjalistyczna czy wyposażenie służb mundurowych to branża, w której jesteśmy uznanym dostawcą.

Dzianiny i tkaniny poliestrowe oraz elastyczne

Niestandardowe realizacje oraz wielozakresowe zastosowanie

Istnieje możliwość docinania materiału do zdefiniowanej przez klienta szerokości – niestandardowe zamówienia nie stanowią dla nas przeszkód. Nasz zespół służy pomocą przez cały etap realizacji zamówienia, od projektu, po realizację.

Parametry zgodne z przeznaczeniem

Nasz Dział Handlowy pomoże Państwu dobrać odpowiednią tkaninę o sprecyzowanych parametrach zgodnych z planowanym zastosowaniem. Rekomendacje naszego doświadczonego zespołu, pozwolą na wykorzystanie oferowanych materiałów odpowiednio do ich przeznaczenia.

Tkaniny kamuflażowe i techniczne
Tkaniny kamuflażowe i techniczne

Indywidualne rozwiązania

Naszym celem jest projektowanie i wytwarzanie produktów maskujących dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Nasze doświadczenie i bogate zaplecze badawcze pozwala na tworzenie rozwiązań spełniających wysokie wymagania nowoczesnego pola walki, przy jednoczesnym uwzględnianiu specyficznych parametrów określonych przez zamawiającego.

Poszukujesz rozwiązania skrojonego pod Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, a nasi technolodzy i konstruktorzy zaproponują możliwie najlepsze rozwiązanie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145
Polityka prywatności © 2023 Miranda Spółka z o.o.