Skip to main content
  • Deutsch
  • Español
  • Français
  • Nederlands

XXXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO 2023 za nami

26 września, 2023
MSPO 2023 już za nami! Dziękujemy w imieniu całego zespołu Miranda Textiles organizatorom, a w szczególności samym uczestnikom, za kolejną możliwość spotkania.

Konferencja o temacie ,,Maskowania i pozoracji jako systemu zwiększającego przeżywalność sprzętu wojskowego oraz żołnierzy na współczesnym polu walki” była doskonałą okazją do zaprezentowania kamuflażu, maskowania i pozoracji oraz kierunku ich rozwoju w kontekście doświadczeń wojny w Ukrainie.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez konsorcjum Centrum Maskowania, w którego skład wchodzą MirandaTextiles, Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej im. profesora Józefa Kosackiego oraz Lubawa SA.

Indywidualne rozwiązania

Naszym celem jest projektowanie i wytwarzanie produktów maskujących dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów. Nasze doświadczenie i bogate zaplecze badawcze pozwala na tworzenie rozwiązań spełniających wysokie wymagania nowoczesnego pola walki, przy jednoczesnym uwzględnianiu specyficznych parametrów określonych przez zamawiającego.

Poszukujesz rozwiązania skrojonego pod Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami, a nasi technolodzy i konstruktorzy zaproponują możliwie najlepsze rozwiązanie.


Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 8 824 200 PLN
REGON: 311089769; NIP: 668-17-12-330; KRS: 0000135145
Polityka prywatności © 2023 Miranda Spółka z o.o.